Двома соратниками черкаського мера зацікавилась прокуратура

Екс-заступник міського голови Геннадій Шевченко та депутат облради Михайло Мушієк стали фігурантами проваджень за ст. 366-1 ККУ (декларування недостовірної інформації). Про це пише видання "Кропива".

Геннадій Шевченко не задекларував відомості про наявність в нього об'єкту незавершеного будівництва квартири в будинку № 4 по вул. Героїв Дніпра загальною проектною площею 75,5 кв. м. За даними слідства, право на нерухомість чиновник набув у вересні 2017 року сплативши пайовий внесок. Слідчі домоглися через суд тимчасового доступу до договору про сплату пайового внеску. 

Михайло Мушієк не задекларував відомості про видатки в розмірі 994 тис. грн. У жовтні минулого року він здійснив оплату пайового внеску на розрахунковий рахунок ОК ЖБК "Черкасибуд 17".

Нагадаємо, що прокуратура також активно розслідує кілька кримінальних проваджень стосовно міського голови Черкас Анатолія Бондаренка. Однак спроба домогтися обрання йому запобіжного заходу та відсторонення від посади зазнала невдачі. Суд повернув клопотання прокурорів через невідповідність підсудності.

У відповідь на активізацію правоохоронців, прихильники міського голови під стінами обласної прокуратури провели акцію протесту та вимагали відставки прокурора області Сергія Овчаренка. Вже за кілька днів після проведення акції протесту, підозру було вручено лідеру обласної організації "Нацкорпусу" Дмитру Кухарчуку який брав активну участь в акції протесту під прокуратурою.

Як повідомляв сайт vikka.ua, Карасю вже компенсовували кошти за автомобіль.

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
Стали свідком новини? Тисніть тут

Фейсбук