додому Новини Черкащина Дублери "Черкаських Мавп" двічі обіграли "Говерлу"

Дублери "Черкаських Мавп" двічі обіграли "Говерлу"

0

Дублери "Черкаських Мавп" здобули дві яскраві перемоги над міцною "Говерлою". Після успішного першого матчу, в якому "Мавпи" протягом гри "привозили" "Говерлі" 20 очок, черкасці ще більш вдало відіграли у другій зустрічі. Про це повідомляє прес-служба баскетбольного клубу.

Вже з перших хвилин підопічні Едуарда Скрипця зробили гарний заділ у 10 очок переваги. І цього разу черкасці жодної чверті не відпускали свого лідерства, не давши суперникові виграти жодну чверть. Якщо у першому матчі домінувала задня лінія "Мавп", коли Воєвода настріляв 30 очок, то у другій грі черкасці не лишили шансів супернику на щитах.

Сергеєв оформив дабл-дабл 10+10, Скапінцев став найрезультативнішим гравцем – 19+9. Як результат, "Мавпи" до останньої чверті лише збільшували свою перевагу і в підсумку перемогли з рахунком 87:57.

Як повідомляв сайт vikka.ua, "Черкаські Мавпи-2" перемогли команду з Івано-Франківська.