Друзів не купують: У Черкасах зоозахисники та рятувальники створили соціальний проект (Фото)

Черкаські зоозахисники разом з рятувальниками створили соціальний проєкт "Друзів не купують", який покликаний допомогти знайти домівку безпритульним тваринам.

Проєкт передбачає випуск календаря із серією фотографій рятувальників із безпритульними котами, які знаходяться у гуртожитках ветклінік. Таким чином організатори сподіваються подарувати тваринам нове життя у власних домівках, інформує у Facebook фахівець УДСНС у Черкаській області Костянтин Проценко.

"Участь у проекті взяли представники різних бойових підрозділів Управління ДСНС. Серед моделей у формі – водолази, сапери, пожежні. Усі вони пройшли випробовування складними надзвичайними подіями: гасили пожежі у Чорнобильській зоні, займалися гуманітарним розмінуванням на Сході, спускалися на глибини, проходили крізь вогонь та хімічно-небезпечні зони", – розповідає Проценко.

Додає, що соціальний проект ставить перед собою кілька важливих завдань, серед яких: привернути увагу суспільства до проблем безпритульних тварин, виховати гуманне ставлення до них та наголосити на раціональному вирішенні їхніх проблем, таких як стерилізація.

"Серед пухнастих моделей є й "особливі" тварини, кожна з яких має власну, часто непросту історію життя. Проте, незалежно від цього, усі вони потребують домівки, затишку, любові і піклування. Досвід свідчить, що кожна зустріч тварини із своєю родиною – це історія про те, як піклування та любов змінюють і тварин, і їхніх господарів. Цей проект покликаний показати, що не страшно брати тварину з вулиці або клініки. Страшно, коли вони щоденно гинуть на наших вулицях", – зауважив фахівець.

Календарі згодом з'являться у продажі, а кошти від реалізації підуть на потреби пухнастих.

Як повідомляв сайт vikka.ua, у лісництві на Черкащині єгері будують годівельні майданчики для тварин.

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
    
Стали свідком новини? Тисніть тут