Другу дозу вакцини від COVID-19 отримали вже майже 14 тисяч черкащан

Вже майже 14 тисяч черкащан отримали другу дозу вакцини від COVID-19.

Про це інформують в Управлінні охорони здоров’я Черкаської ОДА.

Черкащанам нагадують, що вакцини не є взаємозамінними. Тобто якщо треба вводити другу дозу, а немає вакцини того ж виробника, то вколоти вакцину проти COVID-19 іншого виробництва не можна.

Перша і друга дози вакцини мають бути однієї торговельної марки. Варто зауважити, що вакцина виробництва SIIPL (КовішелдТМ) та вакцина виготовлена SK Bioscience Co Ltd. є ідентичними за складом та технологіями виготовлення і не розглядаються, як різні вакцини та є взаємозамінними.

В разі, якщо за якихось обставин  ви не змогли вчасно ввести другу дозу вакцини, то починати процес імунізації заново не потрібно. Зробіть другу дозу за першої можливості.

Варто пам’ятати, що вакцинацію проти COVID-19 не роблять в один день з іншими вакцинами. Після вакцинації від COVID-19 планові щеплення рекомендують робити через 28 днів. Але якщо вакцинація проти ковіду є перепоною для планової вакцинації за віком чи за схемою, то перерву між вакцинаціями можна скоротити до 14 днів.

Якщо раптово виникла потреба в екстреній вакцинації (наприклад від сказу), то жодних інтервалів витримувати не потрібно. Необхідна екстрена вакцинація – робіть.

Як повідомляв сайт vikka.ua,  за два дні у Центрі масової вакцинації щепили майже 600 черкащан.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут