Другий етап стартував на два тижні раніше: у Черкаській ТЕЦ відзвітували про проведення гідровипробувань (Фото)

У Черкасах з 12 по 27 травня проходив перший етап гідравлічних випробувань, у ході якого працівники ТЕЦ перевіряли теплові магістралі міста на міцність та щільність.

На теплових мережах були виявлені слабкі місця. На сьогодні значну кількість поривів на мережі уже ліквідовано. Про це інформує пресслужба Черкаської ТЕЦ.

Наразі тепловики ліквідовують порив у мікрорайоні Митниця. Зокрема, проводяться ремонтні роботи по заміні частини трубопроводу по вулиці Припортовій. Враховуючи незаконно встановлену в охоронній зоні теплових мереж ТЕЦ опору повітряної лінії електропередачі, на цій ділянці теплової мережі виникла затримка з ліквідацією пошкодження. Встановлений об’єкт створював перепону та робив неможливим виконання робіт по усуненню пориву тепломережі. Тривалий час було витрачено на з’ясовування ситуації по об’єкту та проведення заходів із перенесення зазначеної електроопори.

Напередодні ремонтні бригади ТЕЦ ліквідовували пошкодження трубопроводу на вулиці Гагаріна та Новопречистенській.

З 1 червня від котельні на вулиці Припортовій розпочато проведення другого етапу гідравлічних випробувань. На час проведення цього етапу випробувань буде відсутнє гаряче водопостачання в мікрорайоні Митниця та для споживачів, що приєднані до магістральної теплової мережі по Благовісній від вул. Різдвяної до вул. Остафія Дашковича.

На сьогодні Черкаська ТЕЦ вживає всіх необхідних заходів, аби зменшити період відключення гарячої води для містян. Відповідно до затвердженого графіку, 2 етап гідровипробувань мав розпочатися 16 червня, його ж проводять з 1 червня. Таким чином, проведення випробувань скоротили на 2 тижні. Після завершення гідравлічних випробувань подачу гарячого водопостачання до жителів Митниці планують відновити орієнтовно через 7-10 днів.

Як повідомляв сайт vikka.ua, у Черкасах частково запрацювали заклади освіти.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут