додому Новини Безпека Дрова, сміття, сухостій: 5 пожеж на відкритих територіях ліквідували на Черкащині за...

Дрова, сміття, сухостій: 5 пожеж на відкритих територіях ліквідували на Черкащині за добу

0
пожежа

Впродовж минулої доби, 27 квітня, вогнеборці Черкащини ліквідували 5 пожеж на відкритих територіях. Інформує Обласне Управління ДСНС.

Два випадки зафіксовано на Звенигородщині. Зокрема, у селищі Вільшана, через необережне поводження з вогнем загорілися дрова, що розповсюдилися на металевий дровник, прибудований до гаража. Вогнем знищено 40 м.куб. дров, дровник та гараж. Водночас у селі Станіславчик горіло сміття.

пожежа

Цього ж дня на відкритій території в селі Худяки Леськівської територіальної громади вогнеборці ліквідували пожежу сухої рослинності на площі 3 гектари. А в селі Валява Городищенської територіальної громади загоряння сухостою охопило площу 800 квадратних метрів. Причиною цих пожеж стало необережність під час куріння. Крім того, у місті Черкаси горіли дрова та сміття.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
найдавніші
найновіші більшість голосували
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
wpDiscuz
0
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
Exit mobile version