“Допомагаю як можу”: американець плете сітки у Черкасах (ВІДЕО)

Готують основу з ниток, нарізають тканину та прив’язують її до сіток. У Центрі допомоги армії волонтери виготовляють маскування для наших військових.

Волонтерка Ольга розповідає, що кольори обирають відповідно до сезону. Зараз це пісочний, коричневий, сірий та оливковий. Але почали готуватися й до зими. Тому використовують і світлі кольори. Волонтери виготовляють різне маскування.

«Це маскувальні сітки, маскхалати, кікімори, але дівчатка наші не люблять це слово кікімори, тому ми називаємо їх мавочками. Мавка степова, мавка лісова і є у нас зимовий варіант маскхалата. Також кавери на голову маскувальні і на гвинтівки маскування», ─ розповідає волонтерка Центру допомоги армії Ольга Воскобій.

Волонтери, які працюють тут, це небайдужі, які вирішили допомогти. Є як черкащани, так і переселенці. Хтось нещодавно у Центрі, а дехто плете сітки ще з 14-року. Люди різного віку, професії і навіть національності. Є тут й іноземці. 80-річний американець Кеп тут вже постійний волонтер. Він – готує нитки для сіток.

Кеп говорить: «Я щасливий бути тут, допомагати як можу. Я волонтер у гімназії, тут займаюся двома розмовники клубами, займаюся репетиторством. Я прийшов сюди, щоб допомогти”.

Ольга розповідає, що плетуть маскування постійно. Потрібно багато матеріалів. Тому просить черкащан приносити до Центру тканину або старі речі коричневих, сірих, пісочних, камуфльованих та білих кольорів. Також волонтерам потрібні пряжі для в’язання або речі, які можна розпустити на нитки.

«І нам ще дуже-дуже не вистачає ваших волонтерських ручок. так як потреби фронту постійно зростають, нам конче не вистачає рук. У нас є точки плетіння в різних куточках міста. Тому всім бажаючим запропонуємо район, який зручний саме для вас», ─ зазначає Ольга.

Волонтери Центру чекають на всіх небайдужих за адресою Благовісна 170

Для деталей звертайтеся за номером: 097 946 81 40.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net