Договір з «Новою Якістю» хоче розірвати Черкаська міська рада

Договір з «Новою Якістю»: у Черкаській міській раді підготували проєкт рішення виконкому про односторонню відмову від договору на надання послуг з вивезення побутових відходів (великогабаритних та ремонтних) на території міста Черкаси. Про це повідомляє пресслужба Черкаської міської ради.

«16 листопада 2021 року відбувся розгляд справи у Верховному Суді України про розірвання договору на надання послуг з вивезення великогабаритних та ремонтних відходів, укладеного між виконавчим комітетом Черкаської міської ради та УК «Нова якість «Благоустрій».

Розірвати договір хоче міська влада Черкас через неналежне виконання його умов управлінською компанією.

Наразі Верховний Суд повернув справу на повторний розгляд до першої інстанції.

Станом на сьогодні договір з «Новою якістю» є чинним, тому управлінська компанія має належним чином надавати послуги з вивезення великогабаритних та ремонтних відходів. Натомість вже зафіксовано систематичні порушення виконавцем договору його умов. Саме тому міська влада планує відмовитися від їхніх послуг у односторонньому порядку», – зазначив директор департаменту управління справами та юридичного забезпечення Черкаської міської ради Юрій Гончар.

Нагадаємо, що 7 липня 2021 року Черкаська міська рада домоглася розірвання договору про надання послуг з вивезення побутових відходів (великогабаритних та ремонтних) на території міста Черкаси з УК «Нова якість «Благоустрій». Відтоді вивезенням великогабариту у місті опікувалися комунальні підприємства, також містяни за необхідності могли замовити цю послугу і у інших підприємств, які можуть її надавати.

Як повідомляла vikka.ua, у Черкасах біля стадіону покладуть «поліцейського».

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net