До уваги черкащан: юні призовники служитимуть за бажанням і з письмовою згодою

Міноборони розіслало роз’яснювального листа на усі обласні державні адміністрації з рекомендаціями щодо проведення призовних кампаній у 2020 році.

Про це повідомили на офіційній сторінці міністра оборони Андрія Загороднюка у Facebook.

Так, у листі головам призовних комісій усіх рівнів надано рекомендації, як саме розглядати питання щодо надання відстрочки від призову 18 та 19-річним юнакам. Оскільки це передбачено українським законодавством, а саме Законом України "Про військовий обов’язок і військову службу".

"Якщо призовники цієї вікової категорії матимуть бажання пройти військову службу в такому віці, їх буде прийнято до лав ЗСУ та інших військових формувань. Це відбуватиметься виключно за їх письмовою згодою" – зауважив Андрій Загороднюк.

Він також додав, що на час проведення призовних кампаній буде організовано надання консультацій.

Нагадаємо, що 16 січня президент підписав Указ "Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови на строкову військову службу у 2020 році". Згідно з документом, на строкову службу призиватимуть чоловіків з 18 років.

Однак згодом Андрій Загороднюк повідомив, що обов'язковий призов до армії залишається з 20 років, 18-річні ж юнаки можуть вступати до війська за власним бажанням.

Як повідомляв сайт vikka.ua, військовий комісар з Черкащини отримав високу посаду в Міноборони України.

Будьте завжди в курсі найсвіжіших новин – підписуйтесь на наш канал в Telegram!

 

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
    
Стали свідком новини? Тисніть тут