До Умані цього року приїдуть близько 10 тисяч хасидів

На святкування Рош га-Шана до Умані приїдуть близько 10 тисяч хасидів. Обласна адміністрація закликає паломників цього року утриматися від відвідувань.

Ігор Табурець
ck-oda.gov.ua

Про це повідомляє УНН з посиланням на голову Черкаської ОВА Ігоря Табурця.

“Ми орієнтуємося, що умовно десять тисяч хасидів приїдуть. Така у нас орієнтовна ціна цьогорічного питання. Проте наразі ведуться превентивні заходи, які здійснюються нашим управлінням Національної поліції та іншими відповідними службами. В першу чергу – це СБУ та служби здоров’я задля того, щоб підготуватися і забезпечити у превентивному характері безпечність тих місць, де вони будуть перебувати”, – розповів Табурець.

Голова ОВА зазначив, що з єврейськими організаціями проводили конференції, на яких лунали попередження щодо небезпеки ракетних обстрілів. За словами Табурця, регіональна влада Черкащини намагалася переконати організації та фонди не їхати на святкування Рош га-Шана, проте це не дало результатів.

Табурець додав, що всі, хто перебуватиме в Умані, обов’язково мають дотримуватися правил безпеки. Зокрема, йдеться про вимоги щодо переміщення містом, масового скупчення в одному місці, а також обмеження територій посиленими режимами охорони, блокпостами.

“Правоохоронні служби проводитимуть інструктаж. Ми будемо намагатися виготовити спеціальні листівки з коротким інструктажем щодо дій. І в тому числі ми попередили і організаторів цього процесу. Це відомий фонд,і відомі організації які сприяють приїздам гостей. Тобто, вони мають бути до цього готові. Наскільки вони почують чи не почують, це вже інше питання. Інструктивні моменти ми будемо проводити в обов’язковому порядку”, – пояснив Табурець.

Читайте також:

Умань можуть атакувати російськими ракетами

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net