До судів Черкаської області намагалися пронести зброю, балончики та ножі  

У листопаді цього року відвідувачі судів Черкащини намагалися пронести до приміщень 140 заборонених предметів. Серед вилучених предметів зброя газова, травматична, пневматична. Про це повідомляє пресслужба ТУ Служби судової охорони у Черкаській області.

пістолет суд
Служба судової охорони у Черкаської області

Зокрема, було вилучено 6 одиниць зброї (травматичної, пневматичної, газової), 59 одиниць балончиків, споряджених речовиною сльозогінної та подразнювальної дії, 56 одиниць ножів та 19 одиниць колюче-ріжучих предметів. Також були спроби громадян зайти в суди з електрошоковими пристроями.

Більшість заборонених предметів, з якими відвідувачі намагалися пройти до судів, було вилучено на пунктах пропуску громадян у Будинку правосуддя та Смілянському міськрайонному суді.

пістолет суд
Служба судової охорони у Черкаської області

Довідково: відповідно до пункту 1 частини 1 і підпунктів 1-2 частини 2 статті 162 Закону України «Про судоустрій та статус суддів», співробітники Служби судової охорони уповноважені забезпечувати пропуск осіб до приміщень судів, органів та установ системи правосуддя та мають право вимагати від осіб, що входять до приміщень судів, пред’явлення документа, що посвідчує особу, здійснювати поверхневу перевірку шляхом візуального огляду, огляду їх речей та проведенням по поверхні одягу спеціальним приладом.

На цей час під охороною та захистом співробітників Територіального управління Служби судової охорони у Черкаській області перебуває 19 об’єктів системи правосуддя.

Як повідомляла раніше vikka.ua, директор підприємства у Черкасах не задоволений вироком суду

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net