До кінця року на Черкащині мають облаштувати п’ять майданчиків вагового контролю

П’ятий майданчики для проведення габаритно-вагового контролю вантажівок планують дооблаштувати до кінця року на Черкащині. Про це повідомляє прес-служба ОДА в Черкаській області.

"Облаштування майданчиків для зважування великоваговиків серед пріоритетних завдань для нас на рівні із проведенням ремонту доріг. Це дозволить покращити ефективність роботи наявних в області трьох пересувних пунктів для проведення габаритно-вагового контролю на базі автомобілів "Опель", − наголосив директор Департаменту інфраструктури, розвитку та утримання мережі автомобільних доріг загального користування місцевого значення ОДА Сергій Чубань

Він повідомив, що зараз на автомобільній дорозі загального користування державного значення М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка під час проведення ремонтних робіт влаштували п’ятий, спеціальний, майданчик для розміщення габаритно-вагового комплексу за кошти державного бюджету. Його робота розпочнеться після введення в експлуатацію всієї ділянки автомобільної дороги, що підлягала ремонту.

Як повідомляв сайт vikka.ua, на Уманщині продовжують реконструювати шляхопровід.

 

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут