До 8 Березня письменниця з Черкас презентувала феміністично-хуліганський трек (Відео)

Спеціально до 8 Березня замість тюльпанів у целофані світ побачив феміністично-хуліганський, танцювальний трек "Баби Круті Чуваки" від відомої уродженки Черкас Ірени Карпи та її музичного проєкту – гурту QARPA.

Про прем’єру пише сайт The devochki.

У пісні можна почути довгі списки жіночих прізвищ та імен, що римуються, – незалежно від часу, в який вони жили чи професій, у яких були найкращими.

"Сара Бернар, Оксана Забужко і Саша Грей – знайдіть їх тут і складіть правильний пазл. Посил пісні в тому, щоби вкотре зрушити з місця тлустий стереотип про те, що історію творили чоловіки, а жінки були лише їхніми музами. Бо скільки би здобутків не мали жінки в наші дні завдяки минулим і теперішнім старанням суфражисток і феміністок, однаково в мові звичайного офісного планктону проскакує "Дєвочки, ви бутерброди намажте, а ми покуримо підемо", досі ми чуємо про себе чи своїх доньок "тижедєвочка", та й оплата праці жінок і чоловіків навіть у цивілізованих європейських країнах досі відрізняється! – каже фронтвумен гурту, письменниця й співачка Ірена Карпа. – Жінки-політикині, художниці, акторки, вчені, письменниці – всі вони за те, щоби дівчинка, виростаючи, знала про своє місце не "на кухні" чи "у спальні", а там – де їй самій заманеться. Ця пісня – веселий копняк перешкодам і стереотипам на шляху повноцінного жіночого розвитку. Ну й насамкінець, ця пісня – щоби танцювати. Бо хіба не цей рух символізує людську свободу".

Як раніше повідомляв сайт vikka.ua, черкаський письменник у США презентував свою книгу про АТО.

 

 

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут