Для "зайців" у тролейбусах проїзд "здорожчає" у 20 разів

Комунальне підприємство "Черкасиелектротранс" недоотримує значну суму коштів через недобросовісних пасажирів. Про це йдеться у повідомленні директор КП Петра Кучера на сторінці підприємства у Facebook.

"Бувають зайці сірі, бувають зайці білі, а ви якого кольору, пасажири без квитка? Величина грошових коштів, що надходять від перевезення пасажирів за оплату залежить не лише від погодних умов, пори року, а й від свідомості пасажирів. Часто можемо побачити, як деякі пасажири ухиляються від оплати за проїзд, відмовляються від квитка чи оплати за перевезення багажу. З таких випадків складається значна сума грошових коштів, яких КП "Черкасиелектротранс" ЧМР не доотримує", – йдеться у повідомленні директора.

За його словами із такими недобросовісними пасажирами будуть боротися за допомогою штрафів штатні та громадські контролери.

"З метою зменшення втрат від перевезень підприємство вимушене залучати до контролю за роботою лінійного персоналу та оплатою пасажирів за проїзд штатних та громадських контролерів. А також КП скористається своїм правом (згідно Кодексу України "Про адміністративні правопорушення", ст.135) застосування до безквиткових пасажирів штрафів, розмір яких у 20 разів перевищує вартість проїзду та, крім того, пасажир повинен оплатити проїзд", – пише Кучер у соцмережі.

За його словами, безквитковим пасажиром вважається пасажир, у якого на час контролю відсутній квиток про сплату проїзду або документ, що дає право на пільговий (безплатний) проїзд.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net