Для охорони порядку під час паломництва до Умані приїхали поліцейські з Ізраїлю

Українські правоохоронці та представники Ізраїлю обговорили заходи безпеки під час візиту паломників до Умані. Про це повідомляє прес-служба ГУНП в Черкаській області.

Очільник Нацполіції Сергій Князєв зазначив, що українські поліцейські беруть за приклад досвід роботи поліції Ізраїлю у сфері забезпечення публічної безпеки громадян навіть за межами їхньої держави.

Посол Ізраїлю в Україні Джоел Ліон висловив подяку українським поліцейським за співпрацю та роботу із забезпечення безпеки громадян Ізраїлю.

"За інформацією, яку ми отримуємо з туристичних агенцій та авіакомпаній, очікується прибуття до України від 50 до 80 тисяч паломників. Для допомоги ізраїльським громадянам на місці буде відкрито консульство", – розповів пан Посол.

Начальник Головного управління з охорони громадського порядку Міністерства громадської безпеки та Поліції Держави Ізраїль Алон Леваві зазначив, що вже упродовж багатьох років громадяни Ізраїлю прибувають до Умані. І з 1995 року ізраїльська поліція посилає в Україну поліцейських для підтримки в охороні порядку.

"Минулорічний досвід показав нам, що українська поліція працює дуже швидко та чітко. Велике враження справив ваш професіоналізм. І співпраця між нами з кожним роком виходить на більш високий рівень", – зазначив Алон Леваві, додавши, що в цьому році до Умані прибули 20 кращих ізраїльських правоохоронців, які пройшли серйозний відбір.

Як повідомляв сайт vikka.ua, на Черкащині хасиди встановили банер з написом "Умань любить Трампа".

 

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
Стали свідком новини? Тисніть тут

Фейсбук