Для дітей із гострими станами: у черкаській лікарні відкрили нове відділення (ВІДЕО)

У Черкаській обласній дитячій запрацювало нове відділення – приймально-діагностичне. Відкрили його на місці колишнього ковідного шпиталю. Повідомляє Суспільне.

У новому відділенні прийматимуть дітей із гострими станами. На його облаштування додаткових коштів не спрямовували, розповів виконувач обов’язків медичного директора Сергій Носенко:

“На базі нашого закладу знаходився ковідний шпиталь. Другий поверх після його закриття залишився вільним. Проаналізувавши показники за декілька років адміністрація дійшла висновку, що дуже багато пацієнтів отримують відмову в госпіталізації. Це через наявність гострого стану: вірусної інфекції, діареї нез’ясованого ґенезу тощо. Тому адміністрація запропонувала на базі приймального відділення відкрити приймально-діагностичне”, – розповів медик.

Нині у стаціонарі четверо пацієнтів, розповіла завідувачка відділення Марія Грузінова.

“Є категорія пацієнтів, у яких є по декілька скарг, і по цих скаргах ми не можемо визначити відразу основний клінічний діагноз. Для того, щоб це зробити, нам потрібно поспостерігати за дитиною, зробити додаткове обстеження і потім вже вирішити, куди направляти, до якого вузького спеціаліста”, – зазначила вона.
Для допомоги маленьким пацієнтам мають все необхідне, розповіла медсестра відділення Меланія Гнатик:

“Ін’єкційні препарати, одноразові стерильні засоби. Також є шафа з розчинами для надання невідкладної допомоги”.

Перший пацієнт відділення, 8-місячний Альберт, потрапив до лікарні з лихоманкою невідомого походження. Дитина температурила цілий день, тому звернулися до медиків, розповіла його мама Оксана Верясова:

“Усі жарознижувальні, які ми використовували, не давали довготривалого ефекту. Дитина була неспокійна і температурила постійно, тому ми вирішили звернутися до лікарні”.

Коли приймали до відділення, дитину обстежили на коронавірус, розповіла пані Оксана.

Відділення працює цілодобово і розраховане на десять ліжок. Проте за необхідності, пояснив Сергій Носенко, зможуть розмістити двадцять маленьких пацієнтів.

Читайте також:

Захворюваність на коронавірус у Черкаській області зросла на третину

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net