Для черкаських садочків готують оригінальні паркани (ФОТО)

Для дитячих садочків №41 та №77 черкаське підприємство "Темп" розробило цікавий дизайн паркану. Він нестиме не лише функції огорожі, але й буде естетичним для сприйняття. Про це у Facebook повідомив директор ПАТ "ТЕМП" Олександр Згіблов.

"Мабуть, кожен житель міста проходив повз паркани дитячих садків і дивувався, коли вже їх відремонтують чи замінять. 90% парканів уже віджили свій вік і перебувають в аварійному стані. Більше того, неодноразово доводилося чути, що з батьків збирали кошти, щоб фарбувати огорожі", – повідомляє Олександр Згіблов.

Директор підприємства не оголошує всіх таємниць, але запевняє, що паркан не буде звичайною сіткою чи гратами.

"В ньому ми відобразимо мотиви українських казок. Не хочу розкривати всі деталі сюрпризу. Про них розповім згодом. Кожен мотив підбирався окремо. Тут у нас будуть присутні і пори року, і чарівні звірятка. Словом, дітям буде в радість ходити в такі садки".

Олександр Згіблов також зазначає, що паркан виготовлений з металу, який пройшов гаряче оцинкування. Протягом щонайменше 15 років його не будуть фарбувати. Це економія коштів як самого садка, так і батьків.

Як повідомляв сайт vikka.ua, на території черкаського садочку почали ремонт.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут