Дітям, у яких повісилась мати, потрібна допомога черкащан

30-річна жителька села Танське після сварки зі своєю матір’ю повісилась. Сиротами залишились 2-річний хлопчик та 2-місячна дівчинка. Дітки потребують підтримки небайдужих черкащан. Про це повідомляє "Вечірня Умань".

За словами сусідів, жінка з дітьми часто приїжджала до своєї матері, проте стосунки у них були конфліктні: мати постійно скандалила та била дочку, що ймовірно стало причиною самогубства. Раніше у цієї ж жінки померло двоє дітей, офіційного чоловіка немає, бабуся онуків залишати собі не хоче, тому єдиний притулок для дітей знайшли у Центральній районній лікарні.

"До нас діток привезли 4-го серпня, на даний час вони перебувають під обстеженням лікарів. У хлопчика вроджена хвороба катаракти, найближчими днями йому робитимуть операцію", – розповідає головний лікар Центральної районної лікарні Інна Добрянська.

Нині дітки залишилися без опіки і потребують підтримки небайдужих черкащан. Їм потрібен одяг, підгузки, харчування. Передати допомогу можна у штаб "До перемоги" або у центральну районну лікарню в м. Умань.

Картка для перерахунку коштів на потреби дітей 5168 7556 1847 6960 – Ольга Ситник. Контактний телефон: (096)461-42-38.

Як повідомляв сайт vikka.ua, молодій черкащанці потрібна допомога небайдужих, щоб побороти онкозахворювання.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут