«Детройт Пістонс» планують підписати новий контракт з Михайлюком

Зірковий вихованець приватної баскетбольної школи Михайла Бродського – Святослав Михайлюк цього сезону може підписати довгостроковий контракт із «Детройт Пістонс».

Про таке повідомляє офіційний сайт рідного для Михайлюка баскетбольного клубу – «Черкаські Мавпи»

Як повідомляють інсайдери HoopsHype, «Детройт Пістонс» зацікавлені в тому, щоб продовжити контракт із Михайлюком. Нагадаємо, що поточний контракт черкасця з клубом завершується в кінці сезону 2020/21. Зараз Михайлюк заробляє 1,6 мільйона за сезон.

Якщо клуб і гравець не погодять продовження контракту до кінця цього сезону, то влітку 2021 року Михайлюк стане обмежено вільним агентом і може отримати кваліфікаційну пропозицію на 2,12 млн доларів за сезон.

mavpabasket.com

Загалом же, за правилами НБА, максимальний контракт, який може отримати Михайлюк від «Детройт Пістонс», – 53,7 мільйона доларів на чотири роки.

Нагадаємо, що минулого сезону у середньому за 22 хвилини на паркеті Святослав здобував 9.0 очка, робив 1.9 підбирання та віддавав 1.9 передачі. При цьому, черкасець реалізовував 40.3% три очкових.

Напередодні ж Святослав провів черговий передсезонний матч. У грі з «Вашингтоном» (96:99) Михайлюк був одним із найрезультативніших гравців «Детройта». За 20 хвилин на паркеті Святослав набрав 11 очок (1-4 довоочкові, 3-6 триочкові), зробив 3 підбирання і 3 передачі й віддав 1 передачу.

Як раніше повідомляв сайт vikka.ua, Михайлюк став найкращим у складі «Детройта» у грі проти «Нью-Йорк Нікс».

    

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
Стали свідком новини? Тисніть тут