Держгеокадастр передав землі двом ОТГ на Черкащині

5 квітня Головне управління Держгеокадастру у Черкаській області передало землі державної власності сільськогосподарського призначення в комунальну власність першим двом ОТГ: Єрківській і Кам’янській. Для підписання й отримання відповідних документів до Головного управління Держгеокадастру приїхали заступник голови Єрківської ОТГ Олександр Комаренко й голова Кам’янської ОТГ Володимир Тірон. Про це повідомляє прес-служба управління.

Згідно з актом прийому-передачі Кам’янська об’єднана територіальна громада розпоряджатиметься землею загальною площею 1176,6833 га, що розташована в адмінмежах міста Кам’янки й сіл Тимошівки та Юрчихи. Єрківській ОТГ, в яку входить селище Єрки й села Залізнячка й Радчиха, передано 633,2892 га сільгоспземель державної власності. Право власності на земельні ділянки ОТГ набудуть із часу державної реєстрації цього права відповідно до Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень".

Процес передачі землі в області триватиме протягом року відповідно до графіка, виходитиме двом-трьом громадам на місяць. Усього в області буде передано приблизно 42 тисячі гектарів землі.

Як повідомляв сайт vikka.ua, майже 400 мільйонів гривень виділили на ремонт доріг на Черкащині.

    

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
Стали свідком новини? Тисніть тут