Держава продає кредит черкаського «Богдана» за 1,2 млрд

Державний банк «Укрексімбанк» виставив на торги кредитні зобов’язання корпорації «Богдан» із двома заводами в Луцьку та Черкасах (завод по вулиці Сумгаїтській). Власне, сама корпорація є банкротом. Частина її майна вже виставлена на торги. Оголошення про це розміщена на порталі СЕТАМ.

 Стартова ціна продажу двох виробництв (у Луцьку і Черкасах) – 1, 2 млн. Аукціон відбувається у вигляді редукціону, тобто пониження ціни. Таким чином учасники можуть понижати ціну, але вона не повинна бути нижчою за 477 тис грн.

Яке майно йде з аукціону по кредитним зобовязанням:

Майно за адресою: м.Черкаси, вул.Сумгаїтська:
Обладнання (для зварювання) у кількості 140 шт.
Рухоме майно – машини, обладнання, інструменти, прилади, інвентар, інші основні засоби, офісні меблі, торгова, комп’ютерна, офісна, оргтехніка, пересувні споруди (сторожки та павільйони).
Комплекси зварювання кузовів автомобілів «Хюндай Тусон» вироблений компанією Hyundai Motor Co.
Транспортні засоби (автобус Богдан, вантажні та легкові автомобілі, електровізки, навантажувачі) в кількості 62 одиниці.
Майно за адресою: м. Черкаси, вул. Якубовського, буд. 5 – частина комплексу будівель (адміністративна будівля з підвалом, цеха – літ. В, Г) заг. пл. 27259.10 кв. м.

Нагадаємо, що завод «Богдан» був визнаний банкрутом. Торік відбувся аукціон із продажу його виробничої бази по вулиці Чигиринській, що у Черкасах. Виробничі приміщення купив державний «Укрексімбанк» за 50 млн грн.

Завод «Богдан» належав Олегу Свинарчуку-Гладковському.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net