додому Новини Депутати визначили справедливі зарплати для черкаських владців (ТАБЛИЦЯ)

Депутати визначили справедливі зарплати для черкаських владців (ТАБЛИЦЯ)

0

Черкаські депутати Олександр Згіблов та Олександр Радуцький зареєстрували проект рішення, яким обумовлюватиметься рівень зарплат для керівного складу мерії, виходячи із середньої заробітної плати в місті. Тепер проект має бути розглянутий на одній із прийдешніх сесій міськради, передає vikka.ua.

Таблицю з кінцевою можливою виплатою заробітної плати міського голови, його заступників, секретаря міської ради та працівників структурних підрозділів міськвиконкому оприлюднили обранці у Facebook.

Головна фінансистка міста Наталія Джуган прокоментувала, що розрахунок не точний, адже заступників і мерів значно менше, ніж головних спеців,у яких сьогодні 170%, а пропонується 220%. Тому таке урівняння зарплат може вдарити по міському бюджеті, де не передбачене збільшення. Натомість депутати зазначили: запропонували граничні відсотки, які передбачають, зокрема, і встановлення меншого розміру премії.

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкаські депутати хочуть приблизити розмір зарплат владців до середньої.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
найдавніші
найновіші більшість голосували
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
wpDiscuz
0
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
Exit mobile version