Депутати Черкас «дали добро» на забудову під Замковою горою (ПРІЗВИЩА)

24 депутати Черкаської міської ради дали «зелене світло» місцевому забудовнику на будівництво під Замковою горою. Відтепер за задумом будівельної кампанії там має з’явитися чотири п’ятиповерхові житлові будинки і одна дев’ятиповерхівка.

Зміна цільового призначення земельної ділянки дозволила ПП «Надія» готувати документи на отримання містобудівних умов і обмежень та невдовзі розпочати там будівництво. Нагадаємо, що підніжжя Замкової гори має історичну і археологічну цінність.

За це рішення депутати міської ради голосували двічі. Перша спроба була невдалою. Лише 21 голос при потрібних 22-ох. При першій спробі за це рішення не проголосували Георгій Гладкий (За майбутнє), Сергій Рубан та Олександр Савенко (Європейська солідарність).

Замкова гора
Проект будівництва ПП “Надія”

Під час другої спроби знайшлися необхідні голоси.

Як голосували депутати по фракціях за питання Замкової гори

Фракція Слуга народу: Карина Абрамова, Анатолій Волошин, Сергій Дудка, Оксана Мелікова, Араїк Мкртчан, Василь Мойсієнко, Сергій Прядка.   

Фракція За Майбутнє: Олена Агапова, Георгій Гладкий, Любов Майборода, Романа Моторний, Андрій Мушієк.

Фракція Батьківщина: Романа Діскант, Олексій Мельник, Валерій Міняйло, Юрій Тренкін

Фракція Черкащани: Владислав Пустовар, Юлія Саліна, Іван Сухарьков

Фракція ОПЗЖ: Ярослав Левицький, Олександр Замирайло, Юлія Погостінська

Фракція Європейська солідарність:  Сергій Рубан, Олександр Савенко.

Голосування депутатів

Нагадаємо, питання забудови підніжжя Замкової гори мусується у Черкасах уже більше 7 років.  У 2015-му році фірма «Агропром-1992» збиралася звести у підніжжі Замкової гори 12-поверховий готель висотою в півсотню метрів. Проте через спротив громадськості від цих планів довелося відмовитися.

Попередній проект забудови під Замковою горою

Пізніше землю «Агропрома-1992» та інші сусідні ділянки викупило приватне підприємство «Надія». Для початку будівництва їм потрібне було рішення міської ради про зміну цільового призначення ділянки.

Цей будинок планують знести

У планах забудовника знести історичний будинок із грифонами, що нині стоїть на розі Замкового узвозу та вулиці Гагаріна. Квартири там викуплені.

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкаський депутат став на цвяхи

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net