Депутат від Черкащини Стріхарський передав городищенським медикам допомогу

Народний депутат України Андрій Стріхарський передав цінну допомогу для громади на Черкащині. Сучасний апарат ультразвукової діагностики японського виробництва отримало Городищенське медичне обʼєднання.

Нове обладнання вартістю понад півтора мільйона гривень полегшить роботу медиків та покращить якість надання допомоги населенню. Представники Городищенської ОТГ дякують депутату за підтримку у нелегкий для всієї країни час.

«За цей період Андрій Петрович зміг благодійно надати закладу вкрай необхідне обладнання. Таке, як ендоскопічну стійку, монітор пацієнта, апарат ультразвукової діагностики експертного класу. Це обладнання дає можливість закладу проводити більш якісне дослідження і встановлення діагнозу», – розповів Віталій Гейко, директор КНП «Городищенське медичне обєднання» . 

 МИХАЙЛО СЕМЧУК, ЛІКАР УЛЬТРАЗВУКОВОЇ ДІАГНОСТИКИ:

“У 2008 році лікарня придбала апарат середнього класу також японського виробництва. Але пройшло вже 14 років і він як фізично, так і морально застарів. А цей апарат допоможе нам проводити новий, сучасний процес діагностичний. Хочу ще раз подякувати Андрію Петровичу Стріхарському за надану допомогу лікарні.”

Приєднуйтеся до телекомпанії ВІККА:

Читайте новини на сайті: https://www.vikka.ua

Підписуйтеся на Telegram: https://t.me/vikka_news

Коментуйте в Facebook: https://www.facebook.com/TelekanalVIKKA

Дивіться в Instagram: https://www.instagram.com/vikka_tv

Підтримайте донатами: А-банк 5375235110071785

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net