Депутат розкритикував Радуцького: секретар "прозорий" тільки для своїх?

Голова фракції "Вільних демократів" у Черкаській міській раді Олександр Згіблов переконаний, що секретар міськради Олександр Радуцький у ситуації з лобіюванням проплат приватної фірми "Черкаси-Інтерстрой" перевищив свої повноваження. На його думку, це був прояв корупції, за що передбачена кримінальна відповідальність. Водночас в казначействі лежать сотні платіжних доручень на оплату послуг і робіт, які проведені в Черкасах.

– Я взяв інформацію з казначейства. І настрашився. Лежать з листопада чотири платіжки по "Фрезеніусу" на загальну суму понад 1 млн 200 тис. Бюджет мав заплатити за лікування хворих на ниркову недостатність. Проте в казначействі не знайшли підкріплень. Наскільки мені відомо, хворі готові вийти на площу перед міськвиконкомом і палити шини, вимагаючи проплат. Але Олександр Радуцький чомусь не звертається до казначейства з проханням профінансувати ці послуги. Натомість лобіює платежі фірми "Черкаси-Інтерстрой", – заявив у коментарі vikka.ua Олександр Згіблов.

За його словами, критична ситуація склалася і в оплаті за харчування дітей в школах. Приміром, по підприємцю Нестеренко, що харчує дітей в ЗОШ № 24, 30 та 5 борг становить 41 тис. грн. По ТОВ "Каштан+" борг 13 тис, по ФОП Дзюба (харчує дітей в ЗОШ № 17) – 50 тис.

– Також лежать платіжні доручення по придбанню медичного обладнання. Причому це обладнання для наших лікарень уже привезли, воно на складах. Передати в лікувальні заклади немає можливості, допоки не пройдуть проплати з казначейства. І чомусь я як депутат не бачив жодного листа від секретаря міської ради з проханням поставити ці проплати в першочергові. Чи здоров’я черкащан переходить на другий план, коли мова йде про приватну фірму, яка ремонтує дороги без тендеру? Радуцький часто заявляє про "прозорість і консолідацію депутатського корпусу". То він "прозорий" тільки для своїх? – запитує Олександр Згіблов.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net