Цьогоріч для реабілітації дітей з інвалідністю Черкащина отримала 3,3 мільйони гривень

Другий рік поспіль діти з інвалідністю мають змогу пройти курс реабілітації за принципом «гроші ходять за людиною».

У 2020 році для забезпечення реабілітаційними заходами дітей з інвалідністю внаслідок ДЦП області отримала 3,3 млн грн, інформує пресслужба ОДА.

Реабілітацію можна пройти у закладах охорони здоров’я будь-якої форми власності, а також реабілітаційних установах, підприємствах, закладах, які мають ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики та включені до переліку. Перелік закладів охорони здоров’я, реабілітаційних установ формується Фондом соціального захисту інвалідів.

Крім того, соціальні послуги у центрах реабілітації. На сьогодні в області діють два таких центри. Також працює центр професійної реабілітації для осіб з інвалідністю та 5 центрів комплексної реабілітації для дітей/осіб з інвалідністю.

У центрах соціальної та комплексної реабілітації дітей/осіб з інвалідністю реабілітаційні послуги отримали 54 дитини групи ризику (діти до 3-х років), 517 дітей з інвалідністю та 21 особа з інвалідністю. Також 46 осіб з інвалідністю отримали послуги з професійної реабілітації.

Як повідомляв сайт vikka.ua, Черкащина отримає додаткові 3,3 мільйони гривень на придбання житла категорійним родинам.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут