додому Новини Цього сезону Михайлюк провів лише по дві хвилини у матчах за "Канзас"

Цього сезону Михайлюк провів лише по дві хвилини у матчах за "Канзас"

0

Команда "Канзас Джейхокс", за яку грає й черкаський баскетболіст Святослав Михайлюк, завершує виступи у головному баскетбольному турнірі NCAA. Вона стала другою у північно-західному регіоні.

Про це інформують у прес-службі "Черкаських Мавп".

Протягом кількох тижнів 64 кращі команди країни грали між собою у матчах на виліт. Цей турнір отримав назву "березневе безумство".

Вчора "Канзас Джейхокс" провели матч третього раунду підсумкового турніру. Суперником стала 7-ма сіяна команда "Вічіта Стейт". Перемагаючи протягом першої половини, гравці "Канзасу" провалили другу частину матчу й зазнали поразки з рахунком 65 : 78.

Святослав Михайлюк провів на майданчику трохи більше двох хвилин, протягом яких віддав одну результативну передачу та невлучно проатакував з периметру. Загалом, Михайлюк взяв участь в обох матчах "березневого безумства".

На цьому, сезон для Канзасу завершується. Команда черкаського баскетболіста – серед 32-ох кращих команд ліги.

Джерело: Черкаські Мавпи