Ціни на сало не зросли, – розповідають продавці черкаського ринку (ВІДЕО)

На ринку Черкас ціни на овочі й фрукти варіюються, повідомляє кореспондентка телеканалу «ВІККА». 

Помідори можна купити як за 50, так і за 90 гривень. Ціна на перець між 60 і 100 гривнями. Вартість огірків: 70 – 100. Цибуля коштує близько 35-45 гривень. Картопля – 11-15,  зелень – 10 гривень. Багато покупців відчули підвищення цін.

«Та зросли, чого б не зросли. Хіба ж не видно», – каже жителька Черкас Віра.

Олександр прийшов на ринок по овочі. Він купує перець та прискіпливо вибирає помідори: «Обираю спочатку візуально, а смак потім він приходить. Я завжди купую овочі і фрукти за внутрішнім відчуттям. Я ніколи не питаю ціну, купую те, що мені подобається».

На овочі попит не зменшився. Проте починають більше купувати і сезонні фрукти. Хурма коштує близько 70-85 грн, ціни на мандарини ж починаються від 65.

«Зараз в основному Турція, Іспанія, але Грузію в цьому році не привезли чомусь. Але може бути, чекаємо», – каже продавчиня Людмила.

Продавці м’ясних відділів розповідають: ціни на м’ясо й сало поки суттєво не піднімають. Проте на м’ясні продукти зменшився попит. Кажуть: через перебої зі світлом покупці бояться, що товар швидко зіпсується.

Продавчиня Галина зазначає: «Поки ми тримаємо ціну. Нам, звісно, підняли проти того, що було. 160 грн – м’якоть, 160 – ребро, 130 – ребринка, сало – 200-250. Ми тримаємо ціну».

Продавці зазначають: люди продовжують купувати продукти. Ціни часто змінюються, проте деякі покупці на таке не зважають.

«Скажу вам чесно, у мене дуже коротка пам’ять, я просто не пам’ятаю. Від того, що вони будуть більші чи дешевші, їсти ми не перестанемо готувати. Саме тому приходиться купувати», – каже покупець Олександр.

 

Читайте новини на сайті: https://www.vikka.ua

Підписуйтеся на Telegram: https://t.me/vikka_news

Коментуйте в Facebook: https://www.facebook.com/TelekanalVIKKA

Дивіться в Instagram: https://www.instagram.com/vikka_tv

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net