Ціна життя – майже мільйон: онкохвора черкащанка потребує термінової допомоги (Фото)

Із березня минулого року 49-річна черкащанка Тетяна Пономаренко бореться зі страшною хворобою – меланомою шкіри верхніх кінцівок.

Аби зупинити рак, який дуже швидко прогресує, жінці необхідно 900 000 гривень на ліки. За рік її родина вичерпала увесь моральний та фінансовий ресурс. Допомогти просять небайдужих. Документи, які підтверджують хворобу, надіслала до редакції vikka.ua донька Тетяни.

«Хвороба повертається знову і з новими пухлинами. Після останньої КТ виявлено множинні метастази до кісток (метастаз у хребтовому хребці спонукав компресійний перелом хребця) та в м’які тканини. Хвороба почала прогресувати дуже швидко, через метастази я стала почувати себе погано, страшні болі в спині та при ходьбі», – розповідає Тетяна Пономаренко.

У зв’язку з хворобою, жінка не працює, живе з мамою пенсіонеркою. Для результативного лікування потрібно коштовні препарати таргетної терапії.

«Мені вкрай необхідна підтримка небайдужих людей, аби протягом короткого терміну зібрати гроші. Прошу дати мені шанс на порятунок життя», – звертається черкащанка.

Банківські картки для допомоги:

Приватбанк 5168 7427 3182 6461 – Пономаренко Тетяна Миколаївна;

Монобанк 4441 1144 1098 2928 – Пономаренко Ірина Анатоліївна (донька).

Як повідомляв сайт vikka.ua, 33-річний чоловік з Тального потребує допомоги на лікування жахливої недуги.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут