Ціна не електроенергію на Черкащині не зміниться

Підвищення цін на електричну енергію для населення не відбудеться, принаймні до кінця 2020 року.

Про це під час селекторної наради щодо виконання рішень Антикризового енергетичного штабу заявила в.о. міністра енергетики та захисту навколишнього середовища Ольга Буславець, повідомляє пресслужба ПАТ "Черкасиобленерго". 

"Тариф для населення у нас залишається цього року, як і попереднього – незмінним. І не потрібно турбувати суспільство", — наголосила Ольга Буславець.

На думку в.о. міністра, зміна тарифу для промислових споживачів теж не на часі, вона називає це "останнім заходом". Ольга Буславець вважає за необхідне приймати низку комплексних рішень із метою недопущення підвищення ціни на електричну енергію та врегулювання існуючих проблем в енергетичному секторі країни.

"Якби можна було так просто через тариф НЕК "Укренерго" врегулювати фінансовий небаланс, якби це було просте рішення, то його б уже прийняли. Тому мова йде саме про комплекс рішень з метою недопущення підвищення тарифу і ціни на електричну енергію", — сказала в.о. міністра.

Довідково: 23 квітня в.о. міністра енергетики Ольга Буславець заявила про кризу неплатежів на ринку електроенергії та "колосальні" борги учасників ринку, зокрема, НЕК "Укренерго" та ДП "Гарантований покупець". Заборгованість населення перед постачальниками електроенергії становить 4,7 млрд грн.

У ПАТ "Черкасиобленерго"нагадують:  навіть у непростих умовах карантинних обмежень тут роблять усе можливе, аби забезпечити якісне і безперебійне електропостачання всім споживачам області.

Для зручності областян працюють дистанційні сервіси Товариства, з допомогою яких можна, не виходячи з дому, передати покази лічильника, проконсультуватися з фахівцями та вирішити будь-яке питання, пов’язане з діяльністю підприємства.

Як раніше повідомляв сайт vikka.ua, у Черкасах стартували гідравлічні випробування.

 

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут