Чому деякі будинки залишаються зі світлом під час відключення: відповідь ДТЕК

У Києві та інших містах України через особливості забудови у деяких будинках під час відключень електропостачання світло не вимикають. Річ у тім, що вони інтегровані з об’єктами інфраструктури. Про це розповідає сайт «Обозреватель» із посиланням на виконуючого директора ДТЕК Дмитра Сахарука.

У Черкасах вимкнуть
brovary.net.ua

“Це найчастіше питання: чому в мене світла немає, а в сусіда є. Річ у тім, що в Києві та інших містах дуже висока інтеграція житлової забудови з іншими об’єктами, які не належать до житлового фонду. У багатьох будинках змонтовані чи вбудовані об’єкти критичної інфраструктури, підстанції, які забезпечують воду, зв’язок, сервери, зберігання ліків, розташування органів держвлади, правопорядку тощо. Деякі будинки приєднані до однієї лінії з об’єктами критичної інфраструктури, наприклад лікарнями”, – пояснив він.

Це означає, що неможливо вимкнути світло в будинку, не від’єднавши сам об’єкт інфраструктури.

Він зазначив, що після обстрілу критичної інфраструктури країною-терористом Росією на початку тижня ремонтні роботи продовжуються. Через великі обсяги пошкоджень, зокрема станцій, які забезпечують передачу електроенергії, на відновлення потрібно багато часу.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net