Чинна заступниця чи активіст: у Черкасах через конкурс шукають головного фінансиста міста

26 квітня завершився прийом документів на участь у конкурсі на заняття посади директора Департаменту фінансової політики Черкаської міської ради. Декларацію кандидата подали дві особи. Про це пише видання "18000".

Так, на посаду керівника головного фінансового органу Черкас претендує чинна заступниця керівника департаменту Тетяна Харенко. 

Фото progolovne.ck.ua

Ще один претендент – громадський активіст Володимир Костогриз. Серед його доходу – зарплата дружини в Інституті банківської справи та здача майна в оренду.

Поза тим, у соцмережах ця новина викликала бурхливу реакцію містян. Так, черкасці пророкують перемогу саме Тетяні Харенко. Адже її опонент відомий тим, що часто критикує дії міського голови Анатолія Бондаренка і його команди.

А депутат міськради Олександр Радуцький нагадав громаді про результати щорічного оцінювання роботи пані Харенко. Через те, що вона, виконуючи обов’язки голови департаменту на період відпустки Наталі Джуган, проводила трансферти за змінами до бюджету, прийнятими на таємні "канівській" сесії 22 серпня 2018-го. Усе, як свідчить висновок Держаудитслужби, всупереч вимогам постанови суду.

Нагадаємо, попередня директорка Департаменту фінансової політики Наталя Джуган наприкінці березня написала заяву на звільнення. На такий крок після багатьох років роботи у відомстві пішла після конфлікту з заступником міського голови Юрієм Ботнаром. Тоді ж мер Анатолій Бондаренко заявив: проблем з пошуком нового керівника фінансів не буде, на заміщення посади оголосять конкурс.

Як повідомляв сайт vikka.ua, Черкаси отримали можливість безкоштовно впроваджувати муніципальні онлайн-сервіси.

 

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
Стали свідком новини? Тисніть тут

Фейсбук