У Черкаській мерії розповіли, як використовують приміщення, у яких раніше були КСНи

Приміщення, у яких раніше розміщувалися комітети самоорганізації населення, нині використовують у культурних та освітніх цілях. Про це у відповідь на депутатських запит депутатки Олени Агапової повідомив секретар міськради Юрій Тренкін, інформує сайт «18000».

Зокрема, у приміщенні по вул. Тараскова, 10 нині розміщено бібліотеку – філії N° 4 для дітей. Приміщення по вул. Героїв Дніпра, 29 використовують як молодіжний простір (хаб), приміщення по вул. 30 років Перемоги – КДЮСТ, приміщення по вул. Гоголя, 222 переобладнали на Черкаський міський археологічний музей Середньої Наддніпрянщини.

Нагадаємо, у березні Черкаська міська рада вирішила не продовжувати термін дії Програми з підтримки комітетів самоорганізації населення. Якщо вони продовжують діяти, то на благодійних засадах.

Нагадаємо, що в Черкасах діяло 19 КСНів. Майже всі вони мали свої приміщення. На утримання цих структур (зарплата голови і секретаря, а також оплату комунальних) з міського бюджету виділялося понад 5 млн. грн на рік.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net