У Черкасах краєзнавець із Чернігова розповів, як евакуйовувався

До когорти краєзнавців Черкащини приєднався голова Чернігівського осередку краєзнавців України Андрій Курданов, який вимушено став переселенцем. Спільно із головою спілки краєзнавців Черкаської області Валентином Лазуренком, дослідники рідного краю розповіли на телеканалі ВІККА про роботу краєзнавців у воєнний час та про роль патріотичного виховання молоді, інформує сайт “Дзвін”.

“Нині краєзнавці, як кажуть у “бойовому сторою”. Наш черкаський колектив є надзвичайно дружним, монолітним. Наприклад 14 квітня ми зібрали внески і перерахували їх на потреби Збройних сил України. Започаткували ми і так звані години патріотичного спілкування. Календар пам’ятних дат Черкащини ніхто через війну не відміняв, а в нас багата історія, є герої якими треба пишатися”, – зазначив Валентин Лазуренко.

Краєзнавці, це люди які безкорисно і самовіддано описують історію рідного краю. Національна спілка краєзнавців – це не прибуткова організація, яка об’єднує фанатично відданих справі людей.

Так, тікаючи від війни, чернігівчанин Андрій Кудранов, замість речей першої необхідності взяв з собою матеріали та флешки з дослідженнями.

Як краєзнавець працював на Чернігівщині та які має плани на майбутнє та чим живуть нині історики на Черкащині дивіться у відео:

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x