Нові педіатричні відділення відкрили у Черкасах (ФОТО)

У Першому міському центрі первинної медико-санітарної допомоги розпочали роботу капітально відремонтовані педіатричні відділення № 1 та № 2. Ремонт тут стартував у вересні минулого року. На це із міського бюджету було виділено майже 5 млн грн. Про це повідомляють у пресслужбі Черкаської міської ради.

Тепер у покращених умовах прийматимуть наймолодших пацієнтів нашого міста 22 сімейні лікарі, 18 педіатрів та 15 вузьких спеціалістів.

Раніше перша міська дитяча поліклініка працювала по вулиці Благовісна. Однак це приміщення уже не відповідало вимогам Національної служби здоров’я, державним будівельним нормам та вимогам інклюзивності.

Секретар міської ради Юрій Тренкін зазначив, що приємно вражений якістю проведених ремонтних робіт.

– За останні п’ять років із міського бюджету було виділено безпрецедентну суму коштів на медичну галузь – більше 2 млрд. грн, з яких 370 млн грн інвестовано саме у капітальні поліпшення… Звісно, ми маємо ще багато завдань у галузі медицини, зокрема і в цьому закладі. Тож закликаю керівництво долучатись до процесу формування бюджетних пропозицій на наступний рік, озвучуючи потреби.

Чиновник також запевнив директора закладу Володимира Коротуна, що вже найближчим часом вирішать питання паркувальних місць та безпечних пішохідних переходів біля поліклініки.

Нещодавно сайт vikka.ua повідомляв, що чоловік, якого розшукували у Черкасах, знайшовся.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net