Команда черкаських креаторів влаштувала благодійний “Квартирник в укритті” 2 квітня.
Цей захід організували, аби підняти бойовий дух містян і зібрати гроші для українських захисників.
Влаштували “квартирник” (або, як жартують самі організатори, — “підвальник”) просто в укритті: у підвальному приміщенні одного з міських ТРЦ зібралося близько 300 гостей.
Учасниками творчої зустрічі стали відомі музиканти з Черкас і Києва: Каві (Вікторія Каптановська), Petrovochka, Сергій Бобров, гурти “SPIV BRATIV”,“Жарти в сторону” та “Tember Blanche”.
Усі зібрані кошти передали для Цивільного штабу допомоги в Черкасах, що під час війни надає підтримку Збройним силам України.
![](https://vikka.s3.eu-central-1.amazonaws.com/wp-content/uploads/2022/04/02214202/IMG_8077-scaled.jpg)
![](https://vikka.s3.eu-central-1.amazonaws.com/wp-content/uploads/2022/04/02214857/IMG_8195-scaled.jpg)
![](https://vikka.s3.eu-central-1.amazonaws.com/wp-content/uploads/2022/04/02220318/IMG_8246-scaled.jpg)
![](https://vikka.s3.eu-central-1.amazonaws.com/wp-content/uploads/2022/04/02214038/IMG_8112-scaled.jpg)
![](https://vikka.s3.eu-central-1.amazonaws.com/wp-content/uploads/2022/04/02220509/IMG_8320-scaled.jpg)
![](https://vikka.s3.eu-central-1.amazonaws.com/wp-content/uploads/2022/04/02213305/IMG_8380-scaled.jpg)
![](https://vikka.s3.eu-central-1.amazonaws.com/wp-content/uploads/2022/04/02220455/IMG_8297-scaled.jpg)
![](https://vikka.s3.eu-central-1.amazonaws.com/wp-content/uploads/2022/04/02213500/IMG_8331-scaled.jpg)
![](https://vikka.s3.eu-central-1.amazonaws.com/wp-content/uploads/2022/04/02213443/IMG_8335-scaled.jpg)