Мерія Черкас хоче продати два приміщення колишніх СУБів

Два приміщення хочуть виставити на продаж чиновники черкаської мерії. Дозвіл на приватизацію має затвердити міська рада. Відповідні проекти рішення уже зареєстровані на сайті ЧМР.

Перше приміщення – це підвал у будинку по бул. Шевченка, 345. Площа – понад 300 м кв. Нині його орендує ФОП Шаповалов, сплачуючи до міського бюджету 4 200 грн орендної плати. У цьому приміщенні свого часу знаходилася адміністрація СУБ «Митниці». Після ліквідації СУБів і реорганізації комунальних підприємств, це приміщення передали в Департамент економіки та розвитку для подальшої здачі в оренду.

Фото – Сергій Криниця

Друге приміщення – це будівля по вул. Грушевського, 63, площею понад 400 м. кв. Свого часу тут розміщувалася адміністрація КП РЕУ-5. Згодом тут планували відкрити археологічний музей, який нині розташовується в кінотеатрі «Україна». Будівля має певну історичну цінність. Частину приміщень тут орендує ФОП Сергій Підлісний.

Ці приміщення входитимуть до списку приватизації. Форма приватизації – викуп. Це означає, що аукціону мерія Черкас оголошувати не буде, а купівля відбуватиметься шляхом прямого викупу після відповідної оцінки.

Кошти від приватизації надходять до бюджету розвитку, з якого фінансуються ремонти в школах, садочках, реконструкція доріг і тротуарів.

Як повідомляв сайт vikka.ua, житель Черкас травмувався на пляжі, де нема рятувальників

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net