Черкаському перинатальному центру подарували нове обладнання (ВІДЕО)

Черкаський перинатальний центр отримав допомогу від ротарійців. Міжнародна гуманітарна організація підтримує всю Україну і Черкаси зокрема. З нагоди Дня Матері допомогли закладу, де жінки роблять перші кроки на шляху материнства. Повідомляє власний кореспондент ВІККА.

ОЛЬГА ПАЛІЙЧУК, ПРЕДСТАВНИК РОТАРІ-КЛУБ «ЧЕРКАСИ»:

«Сьогодні ми передаємо частину такого вантажу в Черкаський обласний онкодиспансер, Буде передача в Третю міську лікарню, в обласну лікарню вже також були передачі неодноразові, Шпиталь ветеранів у нас в Черкасах. Працюємо, допомагаємо. Думаю, що ми всі разом переможемо».

Чимало вагітних із «гарячих точок» України виїхали до Черкас, щоб народити в безпечних умовах. Тож у перинатальному центрі роботи – багато. Догляд за малюками полегшить нова апаратура. Прилад для діагностики жовтухи та УЗД-апарат надійшли у відділення реанімації новонароджених.

БОГДАНА ВІЛЕН, ЗАВІДУВАЧКА ВІДДІЛЕННЯМ ІНТЕНСИВНОЇ ТЕРАПІЇ НОВОНАРОДЖЕНИХ

«Транскутанний білірубінометр, який допомагає визначити рівень білірубіну, не завдаючи больових відчуттів для новонародженої дитини. А також портативний УЗІ-апарат, який допоможе виявити ту чи іншу патологію».

НАТАЛІЯ ЛАКУСТА, КЕРІВНИК ЧЕРКАСЬКОГО ПЕРИНАТАЛЬНОГО ЦЕНТРУ

«Ми щиро дякуємо за таку підтримку, за підтримку наших маленьких пацієнтів, які виростуть справжніми українцями і ми щиро дякуємо небайдужим країнам, які допомагають Україні і зокрема обласному перинатальному центру».

Читайте також:

У Черкасах батько врятував дочку від страждань (ВІДЕО)

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net