Черкаського художника, який розмалював фонтан, привезли до відділку дати пояснення, а вже там затримали

Після проведення акції з фонтаном у центрі міста до художника та громадського активіста Олександра Дувінського додому навідалися патрульні. Два екіпажі поліції шукали його вдома, аби забрати до відділу поліції. На місці патрульні пояснили, що нікого не затримують, а лише відвезуть до відділку для дачі пояснень з приводу проведеної акції, повідомляє з місця події кореспондент vikka.ua.

Нагадаємо, вдень 18 листопада Олександр Дувінський провів своєрідний "перфоманс", під час якого облив фарбою та розмалював нещодавно встановлений на площі біля ЦДЮТ фонтан. Таким чином він хотів донести обурення жахливим архітектурним рішенням та неузгодженістю проекту споруди з громадськістю.

У міському відділі поліції патрульні та сам активіст чекали дільничного інспектора, який мав узяти пояснення. Підтримати художника приїхали депутат міськради Олексій Романов та кілька громадських активістів.

"Після появи дільничного ситуація кардинально змінилася. Він викликав трьох свідків та наказав патрульним його затримати. У можливості надати адвоката було відмовлено. Нам бути присутніми також не дозволили", – повідомив Олексій Романов.

Наразі активіста тримають у відділку. Зазначимо, що за вчинені дії під час акції йому може загрожувати стаття 173 Адмінкодексу (дрібне хуліганство).

Як повідомляв сайт vikka.ua, на фонтані біля ЦДЮТ в Черкасах змонтували скульптури.

    

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
Стали свідком новини? Тисніть тут