Черкаських призовників відправили до військових частин (Фото)

150 призовників із Черкащини відправили до військових частин.

Про це повідомив начальник відділу комплектування та призову обласного військомату Олег Петров. Через карантин традиційні урочисті випроводжання вирішили не організовувати, інформує "Суспільне Черкаси".

В актовій залі під час випроваджання були лише призовники. Артем Колтишев із Черкас розповів: військовий досвід в майбутньому стане в нагоді. Тому вирішив пройти військову службу.

Дев’ятнадцятирічний Віталій Мироненко пояснив: батько і брат служили, і щоб продовжити родинну традицію, після завершення навчання сам прийшов до військкомату. Новобранець додав: службу проходитиме у сухопутніх військах Збройних сил України.

Весняний призов мав стартувати у квітні, однак через карантин кампанію відтермінували. Набір майбутніх військових розпочали з першого травня. Загалом з Черкащини відправлять 605 строковиків, – розповів начальник відділу комплектування та призову Олег Петров.

Розподілення відбудеться наступним чином:

74 – держприкордонслужба

180 – нацгвардія

16 – служба спецтранспорту

335 – ЗСУ

Спочатку новобранці пройдуть "курс молодого бійця" у навчальних центрах, додав Олег Петров, потім їх направлять до військових частин.

Як повідомляв сайт vikka.ua, четверо черкасців, які складали ЗНО з фізики і математики, отримали найвищі результати.

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
    
Стали свідком новини? Тисніть тут