Черкаських освітян перевірять, чи не підроблені у них медичні книжки

18 листопада 75 учнів гімназії №31 отримали харчове отруєння, троє з них потрапили до лікарні. У зв’язку з цим депутат Ігор Кривошеєв на засіданні сесії міськради 2 грудня звернувся до секретаря міськради Олександра Радуцького, щоб той дав доручення роз’яснити ситуацію.

"Звертаюся з проханням дати доручення департаменту охорони здоров'я та медичних послуг надати інформацію щодо проходження педагогами шкіл та дитячих садків медогляду, а також провести перевірку наявності медичних книжок у персоналу та чи часом не підроблені вони. Хвилює також департамент освіти та гуманітарної політики і його діяльність. Є питання і до його керівника. У відповідальні моменти, коли треба ухвалювати рішення, керівника на робочому місці немає", – зазначив Кривошеєв.

Його позицію стосовно директора департаменту освіти та гуманітарної політики Марини Бакланової підтримав і інший депутат – Павло Карась.

"І велике прохання, щоб директор департаменту в найближчі місяць-півтора не їздила в закордонні відрядження. Ну вистачить уже по Берлінам їздити", – додав він.

Як повідомляв сайт vikka.ua, у лабораторії не знають, від чого отруїлися діти у черкаській школі.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net