Черкаським СУБам компенсують борги за електроенергію

28 травня виконком затвердив порядок погашення боргів за електроенергію Службам утримання будинків, що виникли внаслідок стрімкого підвищення вартості світла, передає прес-служба Черкаської мерії.

Як розповіла заступник міського голови Людмила Бордунос, з червня минулого року Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України позбавило органи місцевого самоврядування повноважень щодо встановлення  тарифів на послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій.

Як наслідок – Придніпровська та Соснівська Служби утримання будинків опинились у заручниках  такої ситуації працюючи собі у збиток.

Аби уникнути комунального колапсу в Черкасах, з міського бюджету на компенсацію відповідної різниці за електроенергію, яка утворилась з червня минулого року і донині, було виділено 3,5 млн. грн.

Виконком своїм рішенням затвердив порядок, так би мовити, освоєння цих коштів. Зокрема, він передбачає процедуру опрацювання відповідних документів департаментами житлово-комунального комплексу та фінансової політики Черкаської міської ради. А також – внесення змін до фінансового плану.

Як повідомляв сайт vikka.ua, за рішення виконкому про єдиного управителя взялась черкаська прокуратура.

У нашому Telegram каналі – тільки найважливіші та найактуальніші новини.

    

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
Стали свідком новини? Тисніть тут