Черкаським школярам показали, що таке суд, охорона і спецзасоби

Учням черкаської ЗОШ № 22 черкаські спецпризначенці провели екскурсію. Вони розповіли як працює Служба судової охорони в Черкаській області. Про це інформує пресслужба установи.

Співробітники Служби допомогли молоді відчути себе справжніми професіоналами своєї справи: бажаючі приміряли екіпіровку, інсценували оперативність дій збору та виїзду на уявний виклик резонансної справи в суді, передавали по рації надважливу інформацію, а також шукали вибухівку.

Також, на власному прикладі, хлопці та дівчата поетапно ознайомилися з перевіркою, яка проводиться для відвідувачів суду, дізналися як за допомогою спеціального пристрою можна виявити металеві речі, заборонені до пронесення.

Особливе зацікавлення викликала спеціальна аптечка, яка є невід’ємною у працівників під час несення служби в судах. Охоронці Феміди розповіли буденні життєві історії, в яких необхідні знання і навички допомогли зберегти людям життя.

«Бажання вдосконалюватись має бути головним орієнтиром під час вибору майбутнього фаху. Не потрібно боятися, що зробите невірний вибір, слід лише виявити свої найкращі уміння та навики і впевнено йти до своєї мети», – побажали молоді співробітники Служби.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net