Черкаським енергетикам почали виплачувати зарплату за червень

Працівникам ПАТ "Черкасиобленерго" почали виплачувати зарплату за червень. Це стало можливим завдяки встановленню відповідного алгоритму перерахувань коштів НКРЕКП та відновленню виробничої діяльності ПАТ "Азот". Зокрема, споживання електроенергії у червні відбулося на рівні 51 млн грн, очікуване споживання у липні – на рівні 136,1 млн грн. Про це повідомляють на сайті ПАТ "Черкасиобленерго".

"Як і планували, у серпні ми вийдемо на поточну виплату заробітної плати нашим працівникам, – говорить голова правління ПАТ "Черкасиобленерго" Олег Самчук. – Упродовж липня вдалося виплатити зарплату за березень, квітень, травень та частково за червень. Крім того, плануємо преміювати фахівців, задіяних на ліквідації наслідків стихії 1 липня, від якої найбільше постраждали Чорнобаївський та Золотоніський райони".

Станом на кінець липня залишок заборгованості з виплати заробітної плати з нарахуваннями за червень склав 17,7 млн грн. Зазначимо, на старті кампанії з виплати зарплати сума заборгованості сягала більше 120-ти мільйонів. Виплата заробленого дозволила призупинити страйки та відновити нормальну роботу районів електричних мереж.

Як повідомляв сайт vikka.ua, на Черкащині зменшується кількість працівників, які отримують мінімалку.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут