додому Новини Черкащина Черкаський веслувальник повернувся із "золотом" Кубку України

Черкаський веслувальник повернувся із "золотом" Кубку України

0

Кубок України з академічного веслування з 27 по 29 квітня 2018 року приймало місто Дніпро. Черкаський веслувальник Іван Тищенко у складі збірного екіпажу на дистанції 2 000 метрів у класі човнів 4х здобув переконливу перемогу. Про це пише "Чемпіон".

В одиночці Іван посів друге місце поступившись спортсмену Дніпропетровської області Іллі Карпову.

Напередодні Кубку України Іван Тищенко взяв участь у всеукраїнській регаті пам’яті президента ФАВУ В. Кохненка серед юніорів, що проходив у місті Олешки, де в одиночці на дистанції 2000 метрів здобув "золоту" нагороду обійшовши спортсмена з Дніпра Іллю Карпова та з київського веслувальника Андрія Марчука, які відповідно посіли друге та третє місця.

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкаські кікбоксери повернулися з нагородами чемпіонату України.