НовиниЧеркащинаЧеркаський велосипедист завоював перше місце Кубку України (ФОТО)

Черкаський велосипедист завоював перше місце Кубку України (ФОТО)

-

Кубок України з велосипедного спорту (крос) ІІ етап індивідуальної групової гонки (чоловіки, жінки) пройшов у Світловодську з 12 по 14 жовтня 2018 року. Про це інформує "Чемпіон".

Черкаська область на цих змаганнях представлена такими спортсменами КДЮСШ № 2 Черкаської міської ради: Новаковський Віталій, Царан Ростислав, Підкуйко Андрій, Кобильник Денис, Охмак Данило, Романов Андрій, Маслій Мар’ян.

Віталій Новаковський в індивідуальній груповій гонці (чоловіки – 24,3км.) з результатом 1.00,39 виборов І місце.

Царан Ростислав – 6 місце, Охмак Данило – 8 місце, Підкуйко Андрій – 12 місце, Кобильник Денис – 13 місце, Романов Андрій – 15 місце, Маслій Мар’ян – 16 місце.

В естафетній парній гонці (чоловіки – 10,8 км) Новаковський Віталій і Царан Ростислав здобули ІІ місце.

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкаська триатлетка потрапила у суддівську колегію Юнацьких ігор.