Техніку та продовольство для добровольчого батальйону «Карпатська Січ» від Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького нещодавно відправили на фронт. Повідомляють на сайті університету.
![](https://vikka.s3.eu-central-1.amazonaws.com/wp-content/uploads/2022/12/23125705/1.jpg)
Понад 200 тисяч гривень вдалося зібрати спільними зусиллями працівників та викладачів університету. Збори провели у межах благодійної акції до Дня Святого Миколая.
На зібрані гроші для військових придбано відповідно до запитів: 3 «Starlink», 3 бензопилки, скоби, інвертори, 11 маскувальних сіток, окопні свічки, газові балони, грілки і термоустілки, каву, енергетичні батончики, шоколад, печиво, налобні ліхтарики, термоси, предмети спорядження для солдатів та багато іншого.
![](https://vikka.s3.eu-central-1.amazonaws.com/wp-content/uploads/2022/12/23125708/2.jpg)
Читайте також: