Черкаський суд відмовився визнавати "Азот" банкрутом

Господарський суд Черкаської області відмовив дочірній компанії НАК "Нафтогаз України" "Газ України" у порушенні провадження у справі про банкрутство великого виробника мінеральних добрив підприємства "Азот" (Черкаси).

Про це йдеться у судовому рішенні, текст якого має "Українська правда".

"Розглянувши обґрунтування вимог кредитора, господарський суд вважає, що не має достатніх підстав для порушення провадження у справі про банкрутство "Азоту", – йдеться в ухвалі суду.

У своєму рішенні суд посилається на те, що вартість майна черкаського "Азоту", станом на 29 січня 2015 становить 1 318,5 млн гривень, а вартість всіх активів – 5 958,4 млн гривень, що суттєво перевищує заявлені вимоги кредитора – 181,1 млн гривень.

Суд вказує на те, що протягом 2014 підприємство сплатило 489,96 млн гривень податків до місцевого та державного бюджетів.

При цьому станом на кінець 2014 року "Азот" не мав заборгованості ні перед державою, ні заборгованості по зарплаті (штат працівників – 4396).

Також в судовому визначенні зазначено, що, згідно з постановою уряду №1743 від 23 грудня 2004 року, черкаський "Азот" входить до переліку підприємств, що мають стратегічне значення для економіки та безпеки України.

Нагадаємо, Київський апеляційний господарський суд зобов'язав черкаський ПАТ "Азот" повернути НАК "Нафтогазу" 780,3 млн грн.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net