НовиниЧеркащинаЧеркаський спортсмен здобув "золото" чемпіонату України з веслування

Черкаський спортсмен здобув "золото" чемпіонату України з веслування

-

Чемпіонат України з академічного веслування серед юніорів цими вихідними пройшов у Києві. Про це пише "Чемпіон".

Черкаську область на змаганнях представляли вихованці КЗ "Школа вищої спортивної майстерності" Черкаської обласної ради та дитячо-юнацької спортивної школи з веслування Черкаської міської ради.

Перемогу на дистанції 2000 метрів у човні 2-х здобув Іван Тищенко. У збірному екіпажі зі спортсменом Дніпропетровської області Іллею Карповим здолали дистанцію за 7,18,90 обійшовши потужні екіпажі спортсменів Херсонської (час подолання дистанції 7,43,12) та Дніпропетровської (7,43,12) областей, які відповідно посіли другу та третю сходинку.

Загалом у цьому класі човнів за право представляти Україну на чемпіонаті світу боролися 19 екіпажів.

Успішно фінішували у жіночій парній двійці Анна Скачкова та Ірина Іщенко. Вони посіли 9-ту сходинку з-поміж 12 екіпажів.

Як повідомляв сайт vikka.ua, у Черкасах стартували змагання чемпіонату України з морського багатоборства та веслування.