НовиниЧеркащинаЧеркаський спортсмен виборов «золото» міжнародних змагань

Черкаський спортсмен виборов «золото» міжнародних змагань

-

Черкаський борець Олександр Примаченко виборов «золото» міжнародних змагань і став першим номером національної збірної.

Про це повідомляє пресслужба Відділення НОК України в Черкаській області.

Сезон змагань з греко-римської боротьби 2021 року розпочався з перемоги. У Запоріжжі вже відбувся 26 Міжнародний турнір з греко-римської боротьби серед юніорів 2001-2004 р. н., присвячений пам’яті майстра спорту СРСР Євгена Трухіна. Участь у змаганнях взяли одні з найсильніших юніорів України та Польщі. Черкаси на змаганнях представляли троє борців: Олександр Примаченко, Нікіта Боровик та Нікіта Гордієнко.

Олександр Примаченко виборов абсолютну перемогу та став чемпіоном. Він посів перше місце у ваговій категорії до 87 кг, подолавши чотирьох сильних суперників. Спортсмен також увійшов до збірної команди України першим номером серед молоді і запрошений на тренувальні збори на олімпійську базу у Конча-Заспі під Києвом.

Нікіта Боровик здобув 5-те місце, отримав 2 перемоги у ваговій категорії до 63 кг.

Нікіта Гордієнко посів 7-ме місце, 2 перемоги у ваговій категорії до 67 кг.

Як повідомляв сайт vikka.ua, протягом тижня команди «Черкаських Мавп» відіграють чергові тури ВЮБЛ.